Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Matura 2021/ 1 orë pas nisjes së provimit, del teza e matematikës

Matura 2021/ 1 orë pas nisjes së provimit, del teza e matematikës

Në orën 10:00 të ditës së sotme, 34 mijë maturantë kanë filluar provimin e Maturës Shtetërore në lëndën e matematikës.

E ashtu si ndodhur me testin e Gjuhës shqipe dhe Letërsisë, edhe sot vetëm 1 orë pas fillimit të provimit, teza është publikuar në rrjete sociale.

Testi i maturës, i cili ka nisur në orën 10:00 pritet të përfundojë në orën 12:30.

Matura 2021/ 1 orë pas nisjes së provimit, del teza e matematikës

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore