Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Martesa më e veçantë! Çifti nga KOSOVA kurorëzon dashurinë me uniformë ushtarake

Martesa më e veçantë! Çifti nga KOSOVA kurorëzon

Kjo është martesa më e pazakontë që mund të keni parë ndonjëherë. Një çift nga Skënderaj ka kurorëzuar dashurinë e tyre në një mënyrë të veçantë.

Të veshur me uniformë të Ushtrisë të Kosovës dhe me vizitë tek vendet e shenjta shqiptare, ky çift ka bërë të duket më ndryshe nga të tjerët.

Fotot e çiftit janë bërë tek Kompleksi “Adem Jashari” në Prekaz dhe tek shkronjat e simbolit “UÇK”. Çifti, i cili ka marrë vëmendjen ka shkruar se dashuria e tyre e përjetshme është bërë duke iu lutur Zotit dhe betuar rreth flamurit.

Martesa më e veçantë! Çifti nga KOSOVA kurorëzon

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore