Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Makina përplas për vdekje një grua, shoferi largohet nga vendi i ngjarjes

Makina përplas për vdekje një grua, shoferi largohet nga vendi i

Një aksident i rëndë me pasojë një të vdekur ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm. Bëhet e ditur se ngjarja është regjistruar pranë mbikalimit të Patokut, në autostradën Mamurras-Milot.

Policia ka bërë të ditur se një grua është përplasur për vdekje nga një automjet, shoferi i të cilit është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes.

Viktima nuk është identifikuar ende, ndërsa policia e grupi hetimor janë ne vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë.

Paraprakisht dyshohet se viktima ka prerë rrugën gjatë kalimit nga një krah në krahun tjetër.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore