Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

VIDEO/ Makina luksoze tenton të shtypë një person në Vlorë , i riu shpëton dhe i vërsulet shoferit me thikë

VIDEO/ Makina luksoze tenton të shtypë një person në

Një sherr mes dy të rinjve është shënuar pranë kryqëzimit ‘Rinia’ në qytetin e Vlorës. Siç edhe mund të shihet nga pamjet e rënda, një person që drejton një Mercedes luksoz dhe që kushton mijëra euro, ka tentuar të shtypë një person tjetër.

Personi tjetër me xhup blu mban në dorë një objekt që ngjason me thikë, por për shkak se është larg nuk dallohet qartë.

Ai afrohet dhe godet shoferin nga xhami, dhe në ndihmë i vjen dhe një person tjetër që qëndron aty pranë.

Nuk dihet arsyeja e këtij sherri mes dy të rinjve, ndërsa pritet edhe reagimi i policisë./T.CH

VIDEO/ Makina luksoze tenton të shtypë një person në

VIDEO/ Makina luksoze tenton të shtypë një person në

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore