Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Makina hedh në ajër qytetarin në Vlorë, shoferi e lë shtrirë në mes të rrugës dhe largohet

Makina hedh në ajër qytetarin në Vlorë, shoferi e lë

Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në qytetin e Vlorës.

Një qytetar është përplasur nga një automjet, e më pas shoferi është larguar nga vendngjarja.

Sipas dëshmitarëve i aksidentuari u la i shtrirë në rrugë dhe u ndihmua nga të pranishmit sa erdhi ambulanca.

Ende nuk dihet sesi është gjendja e tij aktuale.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për të zbardhur situatën dhe kapjen e autorit. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore