Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Kujdes, pamje të rënda/ Brenda makinës së shpërthyer me tritol në Tiranë (VIDEO)

Kujdes, pamje të rënda/ Brenda makinës së shpërthyer me

Këto janë pamjet rrëqethëse nga automjeti që shpërtheu pak më parë në Tiranë.

Gazeta Shqip ka siguruar pamjet e rënda nga vendi i ngjarjes ku duket i riu i plagosur brenda në automjet dhe makina e shkatërruar pothuajse plotësisht. 

 

Të tjera detaje janë zbuluar nga ngjarja në ‘’Vasil Shanto’’ ku dyshohet se është një atentat me lëndë plasëse i telekomanduar.

Dyshohet se lënda plasëse iu vendos automjetit në pjesën e përparme të saj dhe është shkatërruar tashmë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore