Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Makina e bërë copash/ Dalin PAMJET e aksidentit me 4 viktima në Itali, kush është 19-vjeçari shqiptar (Emri)

Makina e bërë copash/ Dalin PAMJET e aksidentit me 4 viktima në

Një aksident tragjik i mori jetën 19-vjeçarit shqiptar Xhuliano Këlliçi dhe 3 shokëve të tij italianë.

Ngjarja tragjike ka ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme ne Godega di Sant’Urbano, Itali.

Një VolksWagen Polo, me 4 të rinj brenda (midis moshës 18-19 vjeç), humbi kontrollin në kthesë dhe doli nga rruga.

Tre viktimat e tjera janë Daniel De Re, 18 vjeç, Daniel Ortolanv, 19 vjeç dhe Marco Da Re, 19 vjeç.

Ishin banorët ata që lajmëruan menjëherë shërbimet e urgjencës dhe policnë, por katër të rinjtë kishin humbur jetën në vendin e ngjarjes.

Mediet italiane kanë publikuar dhe pamjet e rënda nga aksidenti. shihet se makina me të cilën ata udhëtonin është kthyer  në një grumbull hekurash.

Makina e bërë copash/ Dalin PAMJET e aksidentit me 4 viktima në

Makina e bërë copash/ Dalin PAMJET e aksidentit me 4 viktima në

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore