Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Magji fishekzjarresh në Tiranë/ Troket Viti i Ri 2023, Gazeta Shqip ju uron “Gëzuar”

Magji fishekzjarresh në Tiranë/ Troket Viti i Ri 2023, Gazeta Shqip ju

 Ka trokitur Viti i Ri 2023. Ky ndërrim viti u prit me festime dhe fishekzjarrë në qytetet e vendit.

Në Tiranë ashtu siç premtoi kryebashkiaku Erion Veliaj, qielli në sheshin “Skënderbej” u ndriçua nga fishekzjarret.

Përveç spektaklit të fishekzjarreve sheshi ishte kthyer në një skenë feste që në orën 22:30.

Gazeta Shqip i uron të gjithë shqiptarëve Gëzuar Vitin e Ri 2023!

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore