Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Lulet ishin makijazh”/ Artan Hoxha: U çuditëm sesi Agim Kajmaku u bë kryebashkiak…

“Lulet ishin makijazh”/ Artan Hoxha: U çuditëm sesi Agim

I ftuar në një emision televiziv gazetari Artan Hoxha tha se e gjithë çudia qëndron se si Agim Kajmaku u bë kryebashkiak dhe jo që u kap me 20 kilogramë kokainë në Itali.

Artan Hoxha: O Ylli ne u çuditëm që Agim Kajmakun e kapën me 20 kilogramë kokainë në Itali. Kjo s’ka asgjë për çudi. Kajmaku nga andej erdhi, çudia ishte si u bë kryebashkiak, jo që merrej me zanatin e vet. Ai nga ajo fushë erdhi, u kap në zanatin e tij. Lulet ishin makijazh.

Hoxha tha se zbulimi i shtëpive të kanabisit deri më sot është bërë përmes faturave të energjisë elektrike. Sa më e lartë të ishte në proporcion me personat që jetonin në shtëpi, aq më shumë dyshohej që një apartament mund të ishte kthyer në laborator droge. Kjo, pasi llambat e përdorura deri më tani kishin një konsum të lartë energji, por gjërat pritet të ndryshojnë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore