Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Luiz Ejlli përfundon në SPAK"/ Eksperti IT tregon çfarë i ndodhi në Prokurorinë e Posaçme

"Luiz Ejlli përfundon në SPAK"/ Eksperti IT tregon

Eksperti IT, Gent Progni ka bërë ditën e sotme një denoncim në Prokurorinë e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

I ftuar në “Zona Zero”, Progni tregoi dhe një “incident” që i ndodhi në momentin kur u paraqit në SPAK për të dorëzuar denoncimin, ku u përfshi dhe banori më i përfolur i “Big Brother VIP”, këngëtari Luiz Ejlli.

Sapo hyra në SPAK kisha një security të pakulturuar, burokrat dhe shumë arrogant. Më çuditi se prisja të gjeja një mjedis tjetër. Mu duk sikur po hyja në AKASHI, të denoncoja AKSHI-n. Prisja një buzëqeshje të paktën, por gjeta vetëm nuk kallëzohet këtu, çfarë do bëhet këtë. Dhe i thashë po mirë juristët më kanë thënë që këtu duhet të bëj denoncimin, më tha “Kush Luiz?”. Dhe i thashë “jo është emision tjetër aty!”. Edhe më çuditi kjo gjë. Shpresoja që ka një pozitivistet por nuk e gjeta.”- tregoi ai.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore