Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Luhatje temperaturash e vranësirash/ Çfarë do të ndodhë me motin në javën e ardhshme?

Luhatje temperaturash e vranësirash/ Çfarë do të

Java e ardhshme vendi ynë do të dominohet nga prania e rrymave ajrore të qendrueshme.

Këto rryma do të sjellin mot me diell e vranësira kryesisht shtresore të larta. Karakteristikë do të jetë prania e mjegullinës së mëngjesit në shumë lugina.

Ditën e hënë në verilindje e lindje të vendit do të krijohen kushtet për reshje të përkohshme shiu. Era do të fryjë nga juglindja e veriperëndimi e lehtë e mesatare në bregdet duke u pasuar nga valëzim i forcës 2 dhe 3 ballë.

Gjatë ditës temperaturat parashikohen të luhaten si më poshtë.

Luhatje temperaturash e vranësirash/ Çfarë do të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore