Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Luftar Reçi nuk ia “mbath” më! Dëshmon sot në GJKKO për vrasjen e Vasjan Lames dhe Klodian Saliut

Luftar Reçi nuk ia “mbath” më! Dëshmon sot në

Në Gjykatën e Posaçme po zhvillohet procesi për vrasjen e Vajdin Lames dhe Klodian Saliut.

Këtë të hënë do të dëshmojë Luftar Reçi, që ka bashkëpunuar me prokurorinë për zbardhjen e vrasjeve të18-të viteve më parë. Seanca do të zhvillohet me dyer të mbyllura, me argumentin se cënohet siguria e dëshmitarit dhe në të njëjtën kohë mund të bëhen të dhëna publike që mund të cënojnë procesin.

Të pandehur për këto dy vrasje janë marrë, Viktor Ymeri, Emilajno Shullazi, Plaurent Dervishaj, Lulzim Berisha, Indrit Rusi, Indrit Taullai dhe Luftar Reçi.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore