Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

LSI dhe PD me dy lista të veçanta, Basha: Dy qëllimet tona...

LSI dhe PD me dy lista të veçanta, Basha: Dy qëllimet tona...

Kreu i PD-së, Luzlim Basha, pranoi se LSI dhe PD do të dalin me dy lista të veçanta, gjë që e kishte theksuar më parë Monika Kryemadhi.

I ftuar në “Kjo Javë”, Basha tha se kjo skemë është vendosur për të maksimizuar votën.

Ai u shpreh i sigurt për fitoren e opozitës së bashkuar, ndërsa tha se PD i ka pritshmëritë në të gjithë vendin dhe se fitorja do të jetë e thellë

 “Opozita ka kalkuluar skemën për të maksimizuar votat. Ne na bashkon të gjithëve domosdoshmëria për të larguar Edi Ramën. Për ne nuk ka asgjë më të rëndësishme. Ne kemi një plan të qartë dhe do ta shpalosim hap pas hapi. Synimi ynë është që çdo votë ët shkojë aty ku duhet. Qëllimi ynë është maksimizimi dhe mbrojtja e zonës. Fitorja e opozitës së bashkuar do të jetë e thellë dhe largimi i Ramës i padiskutueshëm. PD i ka pritshmëritë e tij në të gjitha zonat. Fushata është edhe sot e përbashkët. Ka një lajtmotiv që i bashkon të gjitha partitë, largimin e së keqes”, tha Basha.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore