Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Lirimi i infermiereve/ Reagon vajza e të moshuarës: Shoku nga pamjet e dhunës paska qenë i lehtë...

Lirimi i infermiereve/ Reagon vajza e të moshuarës: Shoku nga pamjet e

Gjykata Supreme ka liruar sot nga paraburgimi tre infermieret, të cilat dhunuan një të moshuar në një azil për të moshuar në Pejë.

Në lidhje me këtë ngjarje ka reaguar edhe vajza e të moshuarës, Zhaneta Nura, nëpërmjet njëpostimi në Facebook.

 Ajo ka shkruar se ky vendim vetëm sa e ka thelluar plagën.

“Vendimi për lirimin e të pandehurave nga paraburgimi ditën e sotme nga Gjykata Supreme e Kosovës, plagën tonë në zemër vetëm sa e ka thelluar.

Shoku i shkaktuar nga pamjet e dhunës që i ushtrohet nënës time, për ‘Gjykatën Supreme’ paska qenë lehtë i gëlltitshim dhe me këtë veprim kjo gjykatë ‘dhunoi’ për të dytën herë nënën time!”, shkruan Zhaneta.

Lirimi i infermiereve/ Reagon vajza e të moshuarës: Shoku nga pamjet e

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore