Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Largohet krahu i djathtë i ambasadores Kim, Spiropali nxjerr FOTOT nga festa e lamtumirës: Do të na mungosh

Largohet krahu i djathtë i ambasadores Kim, Spiropali nxjerr FOTOT nga

Ditën e sotme është organizuar një festë për zv/ambasadoren amerikane Leyla Moses-Ones, e cila largohet nga detyra. Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka publikuar disa foto nga ajo që ajo e quan festa e lamtumirës.

Në këtë feste të pranishëm kanë qenë  kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ministrja e Kulturës, Elva Margariti, ministrja e Jashtme Olta Xhaçka, ambasadori i BE-së Luigi Soreca, ai i Britanisë Duncan Norman dhe ambasadori i Gjermanisë, Petër Zingraf.

Bashkë me fotot, Spiropali shkruan: “ Festa e lamtumirës për zv.ambasadoren amerikane, Znj. Leyla Moses-Ones. We will miss you.”

Largohet krahu i djathtë i ambasadores Kim, Spiropali nxjerr FOTOT ngaLargohet krahu i djathtë i ambasadores Kim, Spiropali nxjerr FOTOT ngaLargohet krahu i djathtë i ambasadores Kim, Spiropali nxjerr FOTOT ngaLargohet krahu i djathtë i ambasadores Kim, Spiropali nxjerr FOTOT ngaLargohet krahu i djathtë i ambasadores Kim, Spiropali nxjerr FOTOT ngaLargohet krahu i djathtë i ambasadores Kim, Spiropali nxjerr FOTOT nga

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore