Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Lajm i fundit/ Lëkundje TËRMETI në veri të vendit, ndihet dhe në Tiranë

Lajm i fundit/ Lëkundje TËRMETI në veri të vendit, ndihet

 Një tëmet me magnitudë 4.7 është ndjerë ditën e sotme në disa qytete të vendit. Sipas EMSC, epiqendra ka qenë 2 km në veri të Koplikut teksa tërmeti ka qenë i madhësisë 4.7 ballë.

Thellësia e goditjes ka qenë vetëm 5 kilometër, që ka bërë që lëkundjet të ndjehen shumë. Lëkundje tërmeti janë ndjerë në Tiranë, Lezhë dhe Shkodër.

Lajm i fundit/ Lëkundje TËRMETI në veri të vendit, ndihet

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore