Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

LAJMI I FUNDIT/ Vendi nuk gjen qetësi, të shtëna me armë zjarri në Durrës

LAJMI I FUNDIT/ Vendi nuk gjen qetësi, të shtëna me armë

Të shtëna me armë zjarri sapo janë raportuar nga qyteti i Durrësit.

Ngjarja ka ndodhur pak më parë dhe fatmirësisht nga të shtënat nuk ka të plagosur.

Të shtënat janë regjistruar në lagjen 16 të qytetit bregdetar nga disa të rinj, por nuk ka të lënduar, pasi është qëlluar në ajër.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore