Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

TMERR në Tiranë! Bie nga kati i 5-të, ndërron jetë i moshuari

TMERR në Tiranë! Bie nga kati i 5-të, ndërron jetë i

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në tiranë, ku një 80-vjeçar ka ndërruar jetë.

Mësohet se i moshuari ka rënë nga kati i pestë pallatit në zonën e quajtur ish-Parku në Tiranë, dhe ka humbur jetën direkt. Nuk dihet nëse ngjarja është aksidentale.

Sakaq grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 22.01.2023, rreth orës 19:55, te Ish-Parku, ka rënë nga kati i pestë i pallatit, shtetasi P. K., 80 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarje.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore