Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

LAJMI I FUNDIT/ Mbytet në det pushuesi nga Kosova, policia jep detaje

LAJMI I FUNDIT/ Mbytet në det pushuesi nga Kosova, policia jep detaje

Një 73-vjeçar nga Kosova ka ndërruar jetë në Durrës pasi është mbytur në det. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Shkëmbit të Kavajës.

"Më datë 03.07.2020, rreth orës 19:12, në zonën e Shkëmbit të Kavajës,  shtetasi kosovar J.B., 73 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.", njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe  po punon për zbardhjen e ngjarjes.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore