Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

LAJMI I FUNDIT/ Gjendet një grua e vdekur në Tiranë, dyshimet e para

LAJMI I FUNDIT/ Gjendet një grua e vdekur në Tiranë, dyshimet e

TIRANË - Një grua është gjetur e pajetë mbrëmjen e sotme në Tiranë. Viktima,e cila është e moshës 65-vjeçare, është gjetur e vdekur nga fqinjët.

"Më datë 06.12.2021, rreth orës 19:57, në rrugën “Ali Baushi”, është gjetur nga komshinjtë, në banesën e saj, pa shenja jete shtetësja L.P., rreth 65 vjeçe, e cila jetonte e vetme", njofton policia.

Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./Gazeta SHQIP

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore