Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Tronditet Durrësi nga të shtënat, qëllohet një person

Tronditet Durrësi nga të shtënat, qëllohet një person

Disa të shtëna me armë zjarri janë shënuar, mbrëmjen e sotme, në lagjen nr.12, të qytetit të Durrësit.

Si pasojë e të shtënave ka mbetur i plagosur një person, i cili është transportuar në spital, por ende nuk dihet gjendja e tij.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore