Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Me Rëndësi

Plagoset Kryetari i Bashkisë Divjakë, Fredi Kokoneshi

Plagoset Kryetari i Bashkisë Divjakë, Fredi Kokoneshi

Plagoset me thikë Kryetari i Bashkisë Divjake, Fredi Kokoneshi.

Paraprakisht mësohet  nga Top News se Kokoneshi është plagosur me thikë pas një debate të çastit me shtetasin Ergest Xhelili.

Megjithatë ende asgjë nuk është konfirmuar zyrtarisht, teksa protet njoftimi i autoriteteve. 

Nga ana tjetër, Kokoneshi është transportuar në spital dhe po merr ndihmën e parë mjekësore.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore