Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Ndërron jetë një tjetër mjek nga Covid në Shqipëri (EMRI)

Ndërron jetë një tjetër mjek nga Covid në Shqipëri

Një tjetër mjek ka humbur betejën me Covid-19 në vendin tonë.

Bëhet e ditur se ka ndërruar jetë mjeku nga Kavaja, Sefer Dervishi.

Sipas raportimeve, mjeku Dervishi kishte më shumë se dy javë i shtruar te spitali Covid-2 “Shefqet Ndroqi”.

Ndërkohë, raportohet se mjeku vuante edhe nga disa sëmundje bashkëshoqëruese.

Ky është mjeku i pestë që humb jetën nga Covid në Shqipëri pas Arjan Pushit,  Hysni Shkjaut, Anibal Byberit dhe Agron Menzelxhiut.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore