Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Iu bë atentat pranë banesës, ndërron jetë Pashko Ujka në Shkodër

Iu bë atentat pranë banesës, ndërron jetë Pashko Ujka

SHKODËR- Ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme ish-kreu i Komunës së Velipojës Pashko Ujka.

Kujtojmë se po sot i është bërë atentat pranë banesës së tij teksa ishte i shoqëruar nga disa familjarë. Kjo ka qenë hera e tretë që kundrejtë Ujkës është bërë atentat dhe rezultoi fatale. 

Sipas informacioneve ish-kryetari u qëllua me armë me silenciator pranë lulishtes së Universitetit "Luigj Gurakuqi" dhe ndërroi jetë në spital.

Hetimet, për këtë ngjarje, janë përqendruar jo vetëm me funksionin e tij si ish-kryetar i Komunës së Velipojës, por edhe si ndërtues./Gazeta Shqip

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore