Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

E FUNDIT/ E "premtet e zezë"! Burri vret gruan në Gramsh

E FUNDIT/ E "premtet e zezë"! Burri vret gruan në Gramsh

Një ngjarje e rënë ka ndodhur mesditën e kësaj të premteje në Gramsh.

Mësohet se  ngjarja ka ndodhur në fshatin Tërvol, ku një burrë ka vrarë gruan e tij, por ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes së rëndë. Ndërkohë, policia është në ndjekje të autorit dhe po punon për arrestimi ne tij. 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore