Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

La pas motrën binjake, vëllanë e prindërit/ Ja kush është 22-vjeçari shqiptar që vdiq tragjikisht në Itali

La pas motrën binjake, vëllanë e prindërit/ Ja kush

Petrit Jashari është 22-vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik në Itali, pasi ka humbur kontrollin e kamionit, me të cilin ai po udhëtonte drejt Cantianos.

Nga përplasja me barrierat mbrojtëse, i riu ka dalë nga kabina e makinës duke përfunduar në lumin Burano dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Mësohet se Jashari punonte në kompaninë e babait të tij, një kompani transporti me seli në Magione, specializuar në dërgesat në supermarkete. 

Këtë paradite, si gjithmonë, ai ishte nisur të bënte një dërgesë, kur humbi kontrollin e kamionit në provincën e Pesaro Urbinos dhe në kufi me Umbrian.  Ai njihej edhe si futbollist, pasi kishte luajtur si portier në radhët e të rinjve të Gubbio, Siena dhe Arezzo.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore