Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Kundër regjimit të Edi Ramës”/ Zbardhet dita dhe ora, ja kur do mbahet protesta e thirrur nga Berisha

“Kundër regjimit të Edi Ramës”/ Zbardhet dita dhe

Protesta e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha do të mbahet më 7 korrik, në orën 19:00 në Tiranë.

Komisioni i rithemelimit ka publikuar në faqen e saj thirrjen ndaj qytetarëve për t’u bashkuar, ndërsa shprehet se kjo është “përballje me regjimin e Edi Ramës.

“Bashkojuni Partisë Demokratike dhe Shoqërisë Civile më 7 korrik, ora 19.00”, thuhet në postim.

“Kundër regjimit të Edi Ramës”/ Zbardhet dita dhe

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore