Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Kunati vret kunatën në Bathore, zbulohen detaje nga krimi që tronditi Tiranën

Kunati vret kunatën në Bathore, zbulohen detaje nga krimi që

Detaje të reja janë zbuluar nga krimi tronditës në Bathore të Kamzës.

Sipas informacioneve të para raportohet se vrasja ka ndodhur brenda një familje ku kunati ka vrarë kunatën.

Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethat e këtij krimi tragjik, por pritet që policia të zbardhë detaje.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore