Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Kujdes! Dy ditë stuhi me bubullima, qytetet që do të preken sonte dhe nesër (HARTA)

Kujdes! Dy ditë stuhi me bubullima, qytetet që do të preken sonte

Nga mbrëmja e sotme dhe deri nesër në territorin e vendit pritet të ketë reshje shiu të dendura dhje me stuhi.

Sipas IGJEUM reshjet do të lokalizohen kryesisht në qarkun e Shkodrës, Vlorës dhe Gjirokastrës. Megjithatë reshjet e shiut do të jenë në të gjithë territorin por me intesitet më të dobët.

Furtuna po vjen nga Jugu për të përfshirë më pas të gjithë vendin. Moti i keq që do të sjellë ulje të mëtejshme të temperaturave do të shoqërohet me erë të fortë.

Ndër të tjera mësohet se reshjet do të përfshijë brigjet e Italisë dhe Ballkanin Perëndimor duke sjellë rrebeshe shiu dhe stuhi. Po ashtu vendet e Rajonit të Balltikut dhe Europës Perëndimore paraqiten me mot të paqëndrueshëm, duke sjellë rrebeshe dhe dëborë./Gazeta Shqip

Kujdes! Dy ditë stuhi me bubullima, qytetet që do të preken sonte

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore