Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Kthjellime në të gjithë vendin, parashikimi i motit për ditën e sotme

Kthjellime në të gjithë vendin, parashikimi i motit për

Në të gjithë vendin do të dominojë moti i kthjellët, por në mesditë do të shfaqen vranësira nëpër territor.

Sipas Meteoalb, më të dukshme vranësirat paraqiten në dy ekstremet veri-jug duke rrezikuar shira të izoluar në ekstremin jugor.

Gjithashtu parashikohet që kushtet e qëndrueshme të motit të vijojnë deri mëngjesin e së hënës.

Nga ana tjetër, temperaturat e ajrit do te ulen lehtë në mëngjes  po ashtu edhe mesdita sjelle rënie të tyre duke luhatur vlerat ditore nga  -2°C  deri në 18°C.

Era do fryjë  mesatare dhe e fortë me 50-55 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 5 ballë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore