Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Kreshnik Spahiu: E parashikova rikthimin e Berishës në krye të PD

Kreshnik Spahiu: E parashikova rikthimin e Berishës në krye të PD

Kreshnik Spahiu thotë se e parashikoi rikthimin e Sali Berishës në krye të Partisë Demokratike një muaj më parë, por shumë pak e besuan.

Një muaj më parë deklarova në Top-Channel që Berisha do rikthehet kryetar i PD, por shumë pak më besuan.

- kjo është e vetmja mënyrë që të mbrohet së shpejti nga akuzat dhe proçedimi penal, duke e shitur dhe përdorur si burg politik ndaj Kryetarit Opozitës

- kjo është arsyeja që e mban Lul Bashën si “shishe qumshti” për të mos i zën askush rradhën, por të rikthehet, duke i thënë Lulit: Ik pirdhu tani, ma lësho karrigen.

Me Bashën ka marrveshje dhe e largon me dorëheqje në çdo moment. Kjo është lëvizja e fundit për t'u mbrojtur AMERIKA”, shkruan ai.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore