Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Korrupsioni i Arben Ahmetajt/ Nga tenderat, tek privatizimet e jashtëligjshme, Inside Story zbulon sot prova të reja!

Korrupsioni i Arben Ahmetajt/ Nga tenderat, tek privatizimet e

Provat e publikuara së fundi zbulojnë ish zëvendëskryeministrin Arben Ahmetaj si një prej arkitektëve dhe përfituesve kryesorë në koncesionet e inceneratorëve. 

Në puntatën e kësaj të mërkure, Inside Story do të zbulojë prova të reja që tregojnë përfitimet në prona qindra mijëra euro të Ahmetajt nga njerëzit e inceneratorëve.

Një profil i paautorizuar për ish-numrin dy të qeverisë që zbulon aferat e shumta korruptive në thuajse 3 dekada karrierë politike.

Hapat e para të Ahmetajt në politikë pranë kampit të djathtë, dosjet e panjohura të korrupsionit në Tatime, afera dhjetëra milionë dollarë me impulset telefonike dhe oktapodi i kompanive të lidhura me të.

Një investigim i plotë rreth aferave me paratë e rindërtimit, tenderat, fondet e pandemisë dhe privatizimet e jashtëligjshme.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore