Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Kontrolli fundos 31-vjeçarin shqiptar/ Kapet në shoqërinë e 3 grabitësve, zbulohet se jetonte në Itali pa...

Kontrolli fundos 31-vjeçarin shqiptar/ Kapet në shoqërinë

Një 31- vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia në Itali. Mediat italiane raportojnë se arrestimi i të riut është bërë pasi blutë kanë zbuluar se ai jetonte në zonën e qutjaur Baranzate në Itali, pa dokumenatcionin përkatës dhe i papunë.

Siç raportojnë mediat vendase, ai është kapur në shoqërinë e 3 personave të tjerë gjatë mbrëmjes së djeshme të cilët dyshohet se ishin grabitës apartamentesh.

Ata janë kapur gjatë një aksioni policor në mbrëmje, pas një denoncimi të bërë nga disa qytetarë për praninë e hajdutëvë në zonën  e lagjes Polo.

Shqiptari dhe 3 'shokët' e tij u kapën në një makinë tip 'Ford Focus'. Ata fillimisht tentuan t'ia mbathin pasi vunë re prezencën e karabinierëve por pas disa minutash ndjekje kanë rënë në prangat e policisë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore