Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Kolaps në zyrat e ALEAT në Vlorë, OSHEE i pret dritat

Kolaps në zyrat e ALEAT në Vlorë, OSHEE i pret dritat

Në zyrat e ALEAT në Vlorë ka pasur mungesë të energjisë elektrike prej 48 orësh.

Kjo situatë ka krijuar radhë të gjata dhe kolaps, pasi qytetarët nuk mund të marrin shërbimet për shkak të mungesës së energjisë.

Mësohet se OSHEE ka shkëputur energjinë elektrike për ALEAT, pasi këta të fundit janë debitorë ndaj shpërndarësit të energjisë elektrike.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore