Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Në Fokus

"COVID" 40 gradë celcius/ Vapa na kujton karantinën, boshatisen rrugët e Tiranës (FOTO-LAJM)

"COVID" 40 gradë celcius/ Vapa na kujton karantinën,

Të tilla pamje si këto në fotot e sigurara nga Gazeta Shqip, i kemi parë vetëm gjatë kohës së karantinës më shumë se një vit më parë. 

Në shumë zona të Tiranës, këtë të dielë fillim-gushti nuk sheh asnjë njeri rrugëve. 

Kjo për shkak të temperaturave të larta të regjistruara këtë javë, duke arritur deri në 40 gradë celcius. 

Përveç personave që sot mund të kenë nisur ditët e tyre të pushimit, të shumtë janë edhe ata që kanë shkuar drejt plazhit për t'i bërë ballë nxehtësisë. 

Duke marrë parasysh numrin e lartë të njerëzve që kanë shkuar drejt Jugut të vendit, policia njoftoi më herët që të shmanget hyrja në qytetin e Vlorës dhe të përdoret By-pass-i për të reduktuar trafikun.

"COVID" 40 gradë celcius/ Vapa na kujton karantinën,

"COVID" 40 gradë celcius/ Vapa na kujton karantinën,

"COVID" 40 gradë celcius/ Vapa na kujton karantinën,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore