Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Kjo nuk pritej! Rama me dhuratë të veçantë për Charles Michel, i jep një... ZILE!

Kjo nuk pritej! Rama me dhuratë të veçantë për

Presidenti i Këshillit Evropian, Charles Michel ka marrë një dhuratë nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

Në tavolinën e tij, ka gjetur një zile, të cilës i ka rënë disa herë për të vendosur rregull në mbledhje.

Pasi i ka rënë disa herë, ka qeshur ndërsa kryeministri Edi Rama e ka ndjekur me sy gjatë gjithë kohës.

Ndërkohë kujtojmë se është duke u zhvilluar ditën e sotme në Tiranë Samiti i Bashkimit Europian më Ballkanin Perëndimor, teksa nga ana tjetër pritet që të organizohet gjithashtu edhe protesta e thirruar nga Partia Demokratike.

Bëjmë me dije  se kryeqyteti është mobilizuar dhe blinduar nga forcat e policisë teksa në patrullim janë dhe helikopterët në perimetrin e sigurisë.

Nga ana tjetër duket se opozita nuk tërhiqet nga vendimi për të zhvilluar protestën vetëm pak metra larg vendit ku liderët e Europës dhe Ballkanit Perëndimor janë duke mbajtur mbledhjen e tyre të rëndësishme.

Kujtojmë se ky samit është një organizim historik për Tiranën dhe Shqipërinë.
Në këtë samit, pritet të jenë të pranishëm 27 liderë evropianë, shoqëruar nga delegacionet përkatëse.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore