Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Kërriç dhe një gabim njerëzor"/ Rama i del në mbrojtje Bashës: Ju kaq ashpër se nuk është çun i keq

"Kërriç dhe një gabim njerëzor"/ Rama i del

Kryeministri Edi Rama ka ndarë një video në ‘Instagram’ të kreut të PD-së Lulzim Bashës i cili u shpreh mbrëmjen e djeshme se ai do të jetë kandidati i vetëm i Partisë Demokratike në zgjedhjet e 25 prillit.

‘Në detyrën time si kryetar i partisë më të madhe të opozitës dhe nesër si kryeministër të marr përsipër barrën e qeverisjes së vendit. Padiskutim që unë jam kandidati i vetëm i partisë Demokratike për zgjedhjet.’-thotë Basha.

‘Lulzim Basha ta dinë të gjithë shqiptarët është një gabim njerëzor.‘- thotë Patozi. ‘Kerriçit kur eshte kerriç thone mos i ngarko barre te rende sepse i shtremberon kurrizin!

Lulzim Basha është i gjithi i pavlefshëm nuk është i njëanshëm , ka humbur një palë zgjedhje, ka humbur një palë zgjedhje, ka humbur një palë zgjedhje, janë tre palë zgjedhje që ka humbur.’- shprehet Arben Imami.

Rama i del në m"mbrojtje" dhe  shkruan: ‘Jo kaq ashpër ju lutem! I ka dreqi këto që thoni, po s’është çun i keq’.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore