Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Kërko dosjen te BKH”- Murrizi përplaset me Gjekmarkajn në “Open”: S’ka bir nëne e bir ku**e...

“Kërko dosjen te BKH”- Murrizi përplaset me Gjekmarkajn

Analisti Myslim Murrizi dhe analisti Agron Gjekmarkaj, janë përfshirë në një debat mbrëmjen e sotme në emisionin “Open”.

Murrizi akuzoi Gjekmarkajn se ka ‘dosje kriminale’, ndërsa i kërkoi atij të kërkonte dosjen në BKH.

 I ashpër ka qenë reagimi i Gjekmarkaj i cili i tha se  “s’ka bir nëne e bir ku**e që të akuzojë mua”.

Pjesë nga debati:

Murrizi: Shko njëherë kalo atje

Gjekmarkaj: S’ ka bir nëne e bir kur**e që të më akuzojë mua

Murrizi: A mundet që të shkosh të kërkosh dosjen tate tek BKH? T’i jap unë lekët e letrës.

Murrizi: E kam qejf Agronin se është antikomunist dhe e kam qejf të debatoj me të mbase dhe pas emisionit, por ai s’ka qejf t’i tregojë

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore