Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Kërcënohet prokurori i Përmetit/ Mesazhi që gjeti në dritaren e zyrës!

Kërcënohet prokurori i Përmetit/ Mesazhi që gjeti në

Prokurori i Përmetit, Asllan Bajrami është kërcënuar në krye të detyrës. Në dritaren e zyrës prokurori ka gjetur një fishek i cili mesa duket është vendosur në shenjë mesazhi. I shpëton vëmendjes së prindërve dhe bie nga ballkoni, humb jetën foshnja.

Prokurori ka depozituar kallëzim ndërsa policia ka nisur hetim për ngjarjen. Gjatë ditëve të fundit prokurori ka marrë edhe thirrje në celular nga numër privat për të cilat po ashtu po zhvillohen hetime.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore