Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Keni plane? Ja si do jetë moti 5 ditët e ardhshme, kur pritet të ketë reshje shiu (TABELA)

Keni plane? Ja si do jetë moti 5 ditët e ardhshme, kur pritet të

MOTI - Jemi në kulmin e vjeshtës dhe kjo do të vërehet edhe këtë javë. Përgjithësisht moti do të jetë me kthjellime e zhvillime vranësirash, këto më të theksuara në pjesën jugore të vendit.

Sherbimi Meteorologjik Ushtarak thekson se reshjet e shiut do të përfshijnë përkohësisht zonat jugore dhe ditën e enjte reshjet përkohësisht do të marrin intensitet mesatar.

Reshje shiu me intensitet mesatar, pritet të ketë edhe të premten.

Era do të fryjë kryesisht nga kuadrati verior mesatare deri e vrullshme të enjten e të premten.

Qarkullimi i masave ajrore më të freskëta do të sjellë rënie të temperaturave minimale të paktën deri në mesjavë. Valëzimi i dete i forcës 3 deri 4 ballë./Gazeta SHQIP

Keni plane? Ja si do jetë moti 5 ditët e ardhshme, kur pritet të

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore