Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Keni bërë plane për plazh? Zbuloni sa do jenë temperaturat për ditën e sotme

Keni bërë plane për plazh? Zbuloni sa do jenë temperaturat

Masat ajrore të qëndrueshme dhe të nxehta mbeten prezente në vendin tonë, duke bërë që paraditja të dominohet nga kthjellimet në pothuajse gjithë territorin.

Sipas MeteoAlb, gjatë mesditës dhe pasdites parashikohet që vranësirat të shfaqen në zonat malore dhe pjesërisht në zonën e ulët. Ndërsa mundësitë për reshje të izoluara janë shumë të ulëta.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe konstante në mesditë, duke luhatur vlerat ditore nga 18 gradë Celsius deri në 40 gradë Celsius.

Era do të fryjë mesatarisht me shpejtësi 38 km/h nga drejtimi verior-veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 3 ballë.

Keni bërë plane për plazh? Zbuloni sa do jenë temperaturat

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore