Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Këmbimi valutor i datës 5 gusht/ Me sa shiten dhe blihen monedhat e huaja

Këmbimi valutor i datës 5 gusht/ Me sa shiten dhe blihen monedhat e

Monedha e eurozonës shitet sot me 117.1 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 114.8 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 139.3 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 89.5 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 119.7 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.86 lekë.

 

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore