Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Kancelarja nuk ia ka borxh"! I la pa "folur", gazetarët nga Kosova i “sulen” Ramës: Jemi dhe ne këtu

"Kancelarja nuk ia ka borxh"! I la pa "folur",

Konferenca e përbashkët për media e kryeministrit Edi Rama dhe kancelares gjermane Angela Merkel ka zgjatur më pak se 40 minuta.

Kjo ka sjellë një lloj proteste nga gazetarët në mediat shqiptarë të Kosovës të cilët kanë kërkuar më shumë kohë për pyetje.Rama u shpreh se konferenca mund të vazhdojë me të por për shkak të axhendës, kancelares i duhet të largohet.

Gazetarët: Mediat e Kosovës…Zoti Rama, jemi dhe ne këtu.

Edi Rama: Me mua po por zonja Merkel nuk iu ka asnjë borxh.

Gazetarët: Mediat e Kosovës…asnjë nga ne se le…në fakt e patën për zonjën Merkel./Gazeta Shqip

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore