Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Kam marrë vesh se Vuçiçi do jetë në samit nesër”, policia NDALON Ballist Morinën pas postimit të tij

“Kam marrë vesh se Vuçiçi do jetë në samit

Ndodh edhe kjo. Policia ka ndaluar mbrëmjen e sotme Ismail Morinën, të njohur edhe si Ballist Morina.

Shkak për këtë ndalim policor është bërë një status që aktivisti i çështjeve kombëtare, ka bërë në Facebook. Para 4 orësh Morina shkruan se sapo kishte mbërritur në Tiranë dhe më pas është ndaluar nga policia.

“Kam marr vesh qe Vuçiça don me ardh në samit nesër, ia kishin pas mbush mendjen pasi i kishin ofru do karamele ZANA,unë sapo zbrita në aeroportin NANA TEREZË, nji palë syze t’moçme i kam marrë me vete,amanet i vjetër prej POTOÇARI janë….’, është mesazhi i Ballist Morina në Facebook, për të cilin policia e ka ndaluar gjatë ditës së sotme.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore