Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Kam fëmijë të mitur, jam rehabilituar"/ Zani Çaushi kërkon të dalë nga burgu, kreu i bandës së Vlorës: Do gjej punë

"Kam fëmijë të mitur, jam rehabilituar"/ Zani

Një tjetër i dënuar me burg përjetë kërkon lirimin me kusht. Bëhet fjalë për Zani Çaushin, i njohur si kreu i bandës famëkeqe në Vlorë në vitin 1997.

Zani Çaushi thotë se mund të punësohet nëse lirohet dhe se tashmë është rehabilituar.

"Jam rehabilituar, kam fëmijë të mitur. Nëse dal nga burgu do punoj", mësohet të ketë thënë ai.

I dënuar për disa vrasje, i forti i Vlorës po vuan dënimin në burgun e Drenovës prej disa vitesh.

Zani Çaushi, do të ketë shansin që më 17 korrik të paraqesë provat para gjykatës për lirinë me kusht.

"Kam fëmijë të mitur, jam rehabilituar"/ Zani "Kam fëmijë të mitur, jam rehabilituar"/ Zani "Kam fëmijë të mitur, jam rehabilituar"/ Zani"Kam fëmijë të mitur, jam rehabilituar"/ Zani

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore