Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Ka pasur mbështetje edhe nga brenda autoriteteve”/ Ish-drejtuesi i Policisë: Deri sa s’ka kufomë, Martinaj…

“Ka pasur mbështetje edhe nga brenda autoriteteve”/

Eksperti i sigurisë dhe e ish-drejtuesi i Policisë, Fatjon Softa ka deklaruar se Ervis Martinaj mund të konsiderohet i gjallë, deri në momentin që nuk ka një kufomë.

Po ashtu ai ka theksuar ka pasur mbështetje edhe brenda strukturave të policisë.

Gjithashtu Softa ka shtuar se nga provat e gjetura në banesën e tij, mund të zbardhen krime të tjera.

Për aq sa kohë që nuk ka kufomë fakti që mund të jetë gjallë është më e mundur. Nga kontrolli në banesë janë gjetur armë e maska. Ai është një person që nuk është njeri i zakonshëm, ai ka patur mbështetje, financa, ka patur informacione dhe brenda strukturave të policisë.

Kontrolli në banesë është bërë për të, pasi mundësia e fshehjes së tij është më e mundshme, por dhe për të gjetur prova të reja dhe këto mund të çojnë të gjurmët e tij, por dhe për zbardhjen e krimeve të tjera”, tha Fatjon Softa.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore