Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Ju lutem mos kaloni në personale”, moderatorja ndërhyn pas debatit të ashpër në studio (Video)

“Ju lutem mos kaloni në personale”, moderatorja ndërhyn

Të ftuar në “Shqipëria Live”, deputeti Halit Valteri dhe pedagogia Ilirjana Kuçana kanë debatuar me tone të ashpra në lidhje me pagat e deputetëve dhe shitjen e votës.

Është dashur ndërhyrja e moderatorëve për të rikthyer “normalitetin” në studio.

Pjesë nga biseda:

Pegagogia: …këta që iu shtohen pagat, dhe të shkosh dhe t’iu thuash që “Unë ty të ble për 50 mijë lekë” dhe ta katandisësh deri në atë pikë sa të shesë votën për 50 mijë lekë. Kjo është një dramë e madhe sociale.

Halit Valteri: Mos merr të mirëqenë çdo fjalë që del nga Saliu

Pedagogia: Valter, kjo është një dramë sociale edhe për fëmijën tat, edhe për timin.

Halit Valteri: Shumë dakord, kush shet votën shet të ardhmen e fëmijëve tanë. Po nuk e ka fajin qeveria. Qeveria e ka fajin që ti shkon dhe shet votën për x dhe y?

Pedagogia: Më fal një mirëqeverisje, të detyron ty të shesësh votën?

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore