Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Janë “çelësi” për zbardhjen e ngjarjeve kriminale në vend/ Gjykata jep vendimin për vëllezërit Beqiraj

Janë “çelësi” për zbardhjen e ngjarjeve

Gjykata e Durrësit ka vendosur masën e sigurisë “burg pa afat” për dy vëllezërit, Indrit dhe Gentian Beqiraj.

Dy vëllezërit u arrestuan në kuadër operacionit ‘Porositësi’ të zhvilluar në Durrës, ndërsa ashtu si Nuredin Dumani ata kanë kërkuar që të marrin statusin e “të penduarit të drejtësisë”, duke vendosur të flasin në lidhje me ngjarjet kriminale në të cilat janë të përfshirë, por edhe për personat me të cilët bashkëpunonin.

Bashkë me vëllezërit Beqiraj u arrestuan edhe 13 persona të tjerë, e po ashtu u shpallën në kërkim 5 të tjerë. Të gjithë ishin pjesëtarë të një bande vrasësish me pagesë, që vepronin në Tiranë dhe në Durrës.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore