Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Ja bashkitë ku do të fitojë koalicioni Berisha-Meta"/ Ish-deputeti bën parashikimin për zgjedhjet e 14 majit

"Ja bashkitë ku do të fitojë koalicioni Berisha-Meta"/

Ish-deputeti Halit Valteri në një intervistë për mediat ditën e sotme u shpreh  se koalicioni i Ilir Metës dhe Sali Berishës nuk fitojnë më shumë se 5 bashki në zgjedhjet e 14 majit.

Sipas Valterit, SHBA nuk do ta lejojë kurrë ardhjen në pushtet të Metës dhe Berishës.

“E kam thënë ka nja 6 muaj, përveç 2-3 bashki në veri dhe ndonjë nga juglindja nuk marrin dot. Më pak se 5 bashki merr koalicioni “Bashkë fitojmë”, sigla na bashkuan rublat se edhe ngjyrat i kanë bërë si flamuri rus. SHBA nuk do ta lejojë kurrë ardhjen e tyre në pushtet. Nëse vjen njw djalë i ri ose vajzë  re patjetër do kemi ndryshim”, tha Valteri.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore