Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

"Infermierja mori urdhër ta eliminonin"/ Alfred Cako tregon mesazhin: E kishte babain me Covid dhe...

"Infermierja mori urdhër ta eliminonin"/ Alfred Cako tregon

Alfred Cako i ftuar në rubrikën “Rrethi Katror” në E Diell dha argumentat e tij se pse nuk duhet ta mbajmë maskën pavarësisht urdhrit nga qeveria.

Gjatë fjalës së tij ai tha se kemi të bëjmë me një mashtrim të madh, dhe madje tregoi se çfarë i kishte ndodhur një personi, i cili i kishte shkruar atij në Facebook.

“Një person më shkuajti që e kishte dërguar të atin të infektuar me Covid në spital, dhe një infermiere kishte marrë urdhër nga shefi aty që në darkë eleminojeni këtë.

Dhe infermierja i kishte thënë këtij djalit që hiqe babanë sa më shpejt nga spitali, nxirre. Të nesërmen në mëngjes këtij djalit i kishte ardhur një mesazh që “na vjen keq bëmë të pamundurën për ta shpëtuar, por nuk ia doli,” tregoi Cako.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore